Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Inhoud
- 590 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Wittenburgerweg 48 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 393 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wittenburgerweg 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Wittenburgerweg 48 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €7.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWittenburgerweg 48 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Wittenburgerweg 48 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wittenburgerweg 48 heeft 173 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wittenburgerweg 48 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-08-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wittenburgerweg 48 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Wittenburgerweg 48 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.