Vrijstaande woning Verlengde Kerkeboslaan 42 Wassenaar

Verlengde Kerkeboslaan 42, 2244 BW Wassenaar

122 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Verlengde Kerkeboslaan 42 is een vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 1069 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
1069 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Kerkeboslaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Kerkeboslaan 42

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
291.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
406.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Kerkeboslaan 42

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Verlengde Kerkeboslaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Kerkeboslaan 42?

De prijsindicatie voor Verlengde Kerkeboslaan 42 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €10.402 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Kerkeboslaan 42 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Verlengde Kerkeboslaan 42 is een vrijstaande woning van 122 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Kerkeboslaan 42?

Verlengde Kerkeboslaan 42 is een vrijstaande woning in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Kerkeboslaan 42 vergeleken met de buurt?

Verlengde Kerkeboslaan 42 heeft 122 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 1069 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Kerkeboslaan 42 en wat betekent dat?

Verlengde Kerkeboslaan 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-07-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Kerkeboslaan 42?

Verlengde Kerkeboslaan 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.