Streetview Verlengde Kerkeboslaan 36 Wassenaar

Verlengde Kerkeboslaan 36, 2244 BW Wassenaar

328 m² Bouwjaar 1931 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Verlengde Kerkeboslaan 36 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m², een perceel van 893 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
893 m²
Inhoud
1340 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Kerkeboslaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Kerkeboslaan 36

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Kerkeboslaan 36

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Verlengde Kerkeboslaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Kerkeboslaan 36?

De prijsindicatie voor Verlengde Kerkeboslaan 36 ligt rond €900.000 tot €1.150.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €3.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Kerkeboslaan 36 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Verlengde Kerkeboslaan 36 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Kerkeboslaan 36?

Verlengde Kerkeboslaan 36 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Kerkeboslaan 36 vergeleken met de buurt?

Verlengde Kerkeboslaan 36 heeft 328 m² woonoppervlakte en 1340 m³ inhoud. Het perceel is 893 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Kerkeboslaan 36 en wat betekent dat?

Verlengde Kerkeboslaan 36 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-11-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Kerkeboslaan 36?

Verlengde Kerkeboslaan 36 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.