Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 929 m²
Duindigt 3 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 929 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duindigt 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuindigt 3 is een woonhuis van 929 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Duindigt 3 is een woonhuis in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Duindigt 3 heeft 929 m² woonoppervlakte. In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duindigt 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Duindigt 3 in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duindigt 3: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Duindigt met Groenendaal: restaurant (1.5 km), cafe (2.9 km).