Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 885 m²
Van Brienenlaan 7 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 885 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Brienenlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €4.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Brienenlaan 7 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Van Brienenlaan 7 is een woonhuis in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Brienenlaan 7 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 885 m². In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Van Brienenlaan 7 in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Brienenlaan 7: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Duindigt met Groenendaal: restaurant (1.5 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Van Brienenlaan 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Duindigt met Groenendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.