Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
Waalsdorperlaan 28 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 127 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalsdorperlaan 28 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Waalsdorperlaan 28 A ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €4.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalsdorperlaan 28 A is een woonhuis van 166 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Waalsdorperlaan 28 A is een woonhuis in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Waalsdorperlaan 28 A heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 127 m². In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Waalsdorperlaan 28 A in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waalsdorperlaan 28 A: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Duindigt met Groenendaal: restaurant (1.5 km), cafe (2.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €500.000 tot €600.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.