Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 193 m²
Buurtweg 135 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 135 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €4.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuurtweg 135 A is een woonhuis van 193 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Buurtweg 135 A is een woonhuis in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Buurtweg 135 A heeft 193 m² woonoppervlakte. In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buurtweg 135 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Buurtweg 135 A in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buurtweg 135 A: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Duindigt met Groenendaal: restaurant (1.5 km), cafe (2.9 km).