Streetview Zijdeweg 16 Wassenaar

Zijdeweg 16, 2244 BG Wassenaar

273 m² Bouwjaar 1917 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Zijdeweg 16 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m², een perceel van 950 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
950 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zijdeweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zijdeweg 16

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Zijdeweg 16

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Zijdeweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Zijdeweg 16?

De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €5.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zijdeweg 16 zich tot de wijk Klingenbosch?

Zijdeweg 16 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zijdeweg 16?

Zijdeweg 16 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zijdeweg 16 vergeleken met de buurt?

Zijdeweg 16 heeft 273 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 950 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zijdeweg 16 en wat betekent dat?

Zijdeweg 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-08-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zijdeweg 16?

Zijdeweg 16 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Zijdeweg 16 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.