Streetview Zijdeweg 14 Wassenaar

Zijdeweg 14, 2244 BG Wassenaar

350 m² Bouwjaar 1916 10 kamers 5 slaapkamers Label D

Zijdeweg 14 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 1708 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
350 m²
Perceeloppervlakte
1708 m²
Inhoud
1465 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zijdeweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zijdeweg 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
227.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.6%
CO₂-emissie
66.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Zijdeweg 14

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Zijdeweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zijdeweg 14?

De prijsindicatie voor Zijdeweg 14 ligt rond €1.195.000 tot €1.445.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €4.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zijdeweg 14 zich tot de wijk Klingenbosch?

Zijdeweg 14 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zijdeweg 14?

Zijdeweg 14 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zijdeweg 14 vergeleken met de buurt?

Zijdeweg 14 heeft 350 m² woonoppervlakte en 1465 m³ inhoud. Het perceel is 1708 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zijdeweg 14 en wat betekent dat?

Zijdeweg 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 66.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zijdeweg 14?

Zijdeweg 14 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Zijdeweg 14 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.