Streetview Helmlaan 14 Wassenaar

Helmlaan 14, 2244 AZ Wassenaar

215 m² Bouwjaar 1940 7 kamers 6 slaapkamers Label D

Helmlaan 14 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 490 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
490 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Helmlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helmlaan 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Helmlaan 14

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Helmlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Helmlaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €6.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helmlaan 14 zich tot de wijk Klingenbosch?

Helmlaan 14 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helmlaan 14?

Helmlaan 14 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helmlaan 14 vergeleken met de buurt?

Helmlaan 14 heeft 215 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helmlaan 14 en wat betekent dat?

Helmlaan 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helmlaan 14?

Helmlaan 14 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Helmlaan 14 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.