Villa, halfvrijstaande woning Distellaan 7 Wassenaar

Distellaan 7, 2244 AX Wassenaar

172 m² Bouwjaar 1957 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Distellaan 7 is een villa, halfvrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 1047 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
1047 m²
Inhoud
705 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.175.000 tot €1.425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Distellaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Distellaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
25.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (31.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Distellaan 7

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Distellaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Distellaan 7?

De prijsindicatie voor Distellaan 7 ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €8.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Distellaan 7 zich tot de wijk Klingenbosch?

Distellaan 7 is een villa, halfvrijstaande woning van 172 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Distellaan 7?

Distellaan 7 is een villa, halfvrijstaande woning in Klingenbosch, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Distellaan 7 vergeleken met de buurt?

Distellaan 7 heeft 172 m² woonoppervlakte en 705 m³ inhoud. Het perceel is 1047 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Distellaan 7 en wat betekent dat?

Distellaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Distellaan 7?

Distellaan 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 31 m².

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Distellaan 7 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.