Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 912 m²
- Inhoud
- 690 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Distellaan 14 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 912 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Distellaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Distellaan 14 ligt rond €1.135.000 tot €1.385.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €6.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDistellaan 14 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².
Distellaan 14 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Distellaan 14 heeft 220 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 912 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Distellaan 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-07-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Distellaan 14 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Distellaan 14 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Distellaan 14: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.