Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 729 m²
- Inhoud
- 891 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Laan van Koot 16 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 729 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Koot 16 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Laan van Koot 16 A ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €5.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Koot 16 A is een woonhuis van 247 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².
Laan van Koot 16 A is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Laan van Koot 16 A heeft 247 m² woonoppervlakte en 891 m³ inhoud. Het perceel is 729 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Koot 16 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Laan van Koot 16 A heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Laan van Koot 16 A in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Koot 16 A: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.