Streetview Laan van Koot 37 Wassenaar

Laan van Koot 37, 2244 AT Wassenaar

189 m² Bouwjaar 1933 9 kamers 4 slaapkamers Label F

Laan van Koot 37 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 976 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
976 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Laan van Koot 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Koot 37

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
270.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
379.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Koot 37

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Laan van Koot 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Koot 37?

De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €7.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Koot 37 zich tot de wijk Klingenbosch?

Laan van Koot 37 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Koot 37?

Laan van Koot 37 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Koot 37 vergeleken met de buurt?

Laan van Koot 37 heeft 189 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 976 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Koot 37 en wat betekent dat?

Laan van Koot 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-03-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Koot 37?

Laan van Koot 37 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Laan van Koot 37 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.