Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 1679 m²
- Inhoud
- 907 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Dennenlaan 8 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 1679 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dennenlaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Dennenlaan 8 ligt rond €1.710.000 tot €1.960.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €5.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDennenlaan 8 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².
Dennenlaan 8 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dennenlaan 8 heeft 270 m² woonoppervlakte en 907 m³ inhoud. Het perceel is 1679 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dennenlaan 8 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-01-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.59 kg/jaar.
Dennenlaan 8 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dennenlaan 8 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dennenlaan 8: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.