Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 263 m²
- Perceeloppervlakte
- 2173 m²
- Inhoud
- 960 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Dennenlaan 3 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m², een perceel van 2173 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dennenlaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €5.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDennenlaan 3 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².
Dennenlaan 3 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dennenlaan 3 heeft 263 m² woonoppervlakte en 960 m³ inhoud. Het perceel is 2173 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dennenlaan 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.96 kg/jaar.
Dennenlaan 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dennenlaan 3 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dennenlaan 3: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.