Streetview Buurtweg 114 Wassenaar

Buurtweg 114, 2244 AJ Wassenaar

69 m² Bouwjaar 1915 3 kamers 1 slaapkamers Label B

Buurtweg 114 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 266 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
266 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtweg 114

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Buurtweg 114

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Buurtweg 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtweg 114?

De prijsindicatie voor Buurtweg 114 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €20.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtweg 114 zich tot de wijk Klingenbosch?

Buurtweg 114 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtweg 114?

Buurtweg 114 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurtweg 114 vergeleken met de buurt?

Buurtweg 114 heeft 69 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtweg 114 en wat betekent dat?

Buurtweg 114 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buurtweg 114?

Buurtweg 114 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Buurtweg 114 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.