Landhuis, vrijstaande woning Buurtweg 42 Wassenaar

Buurtweg 42, 2244 AE Wassenaar

326 m² Bouwjaar 1906 9 kamers 7 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Buurtweg 42 is een landhuis, vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m² en 9 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
326 m²
Inhoud
1419 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€0 tot €20.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtweg 42

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en open haard

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Garage
Carport en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buurtweg 42

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Buurtweg 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtweg 42?

De prijsindicatie voor Buurtweg 42 ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €6.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtweg 42 zich tot de wijk De Kieviet?

Buurtweg 42 is een landhuis, vrijstaande woning van 326 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtweg 42?

Buurtweg 42 is een landhuis, vrijstaande woning in De Kieviet, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurtweg 42 vergeleken met de buurt?

Buurtweg 42 heeft 326 m² woonoppervlakte en 1419 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtweg 42 en wat betekent dat?

Buurtweg 42 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Buurtweg 42?

Buurtweg 42 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Buurtweg 42 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.