Streetview Buurtweg 91 Wassenaar

Buurtweg 91, 2244 AB Wassenaar

807 m² Bouwjaar 1924

Buurtweg 91 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 807 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
807 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

545 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.407.000 Gem. woningwaarde Klingenbosch
87% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Buurtweg 91

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Buurtweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtweg 91?

De gemiddelde woningwaarde in Klingenbosch is €1.407.000. Dat komt neer op circa €1.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtweg 91 zich tot de wijk Klingenbosch?

Buurtweg 91 is een woonhuis van 807 m² in de wijk Klingenbosch. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtweg 91?

Buurtweg 91 is een woonhuis in Klingenbosch, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurtweg 91 vergeleken met de buurt?

Buurtweg 91 heeft 807 m² woonoppervlakte. In Klingenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Klingenbosch?

De wijk Klingenbosch in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.407.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Vanuit Buurtweg 91 in Klingenbosch bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klingenbosch?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buurtweg 91: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klingenbosch?

Recreatie nabij Klingenbosch: restaurant (0.5 km), cafe (3.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Buurtweg 91?

Een woningrapport voor Buurtweg 91 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klingenbosch. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1924, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.