Streetview Prins Frederiklaan 2 Wassenaar

Prins Frederiklaan 2, 2243 HW Wassenaar

311 m² Bouwjaar 1939 10 kamers 6 slaapkamers Label A

Prins Frederiklaan 2 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 311 m², een perceel van 1270 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
311 m²
Perceeloppervlakte
1270 m²
Inhoud
1040 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederiklaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederiklaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Locatie van Prins Frederiklaan 2

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Prins Frederiklaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederiklaan 2?

De prijsindicatie voor Prins Frederiklaan 2 ligt rond €1.335.000 tot €1.585.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €6.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederiklaan 2 zich tot de wijk De Kieviet?

Prins Frederiklaan 2 is een woonhuis van 311 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederiklaan 2?

Prins Frederiklaan 2 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Frederiklaan 2 vergeleken met de buurt?

Prins Frederiklaan 2 heeft 311 m² woonoppervlakte en 1040 m³ inhoud. Het perceel is 1270 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederiklaan 2 en wat betekent dat?

Prins Frederiklaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Frederiklaan 2?

Prins Frederiklaan 2 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Prins Frederiklaan 2 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.