Streetview Waldeck Pyrmontlaan 22 Wassenaar

Waldeck Pyrmontlaan 22, 2243 HM Wassenaar

188 m² Bouwjaar 1921 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Waldeck Pyrmontlaan 22 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 910 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
910 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldeck Pyrmontlaan 22

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Locatie van Waldeck Pyrmontlaan 22

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Waldeck Pyrmontlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldeck Pyrmontlaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €11.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldeck Pyrmontlaan 22 zich tot de wijk De Kieviet?

Waldeck Pyrmontlaan 22 is een woonhuis van 188 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldeck Pyrmontlaan 22?

Waldeck Pyrmontlaan 22 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waldeck Pyrmontlaan 22 vergeleken met de buurt?

Waldeck Pyrmontlaan 22 heeft 188 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 910 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldeck Pyrmontlaan 22 en wat betekent dat?

Waldeck Pyrmontlaan 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldeck Pyrmontlaan 22?

Waldeck Pyrmontlaan 22 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Waldeck Pyrmontlaan 22 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.