Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 1010 m²
Duinlustweg 15 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 1010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinlustweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €9.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinlustweg 15 is een woonhuis van 232 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².
Duinlustweg 15 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Duinlustweg 15 heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Duinlustweg 15 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinlustweg 15: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Kieviet: restaurant (1.9 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Duinlustweg 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kieviet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.