Streetview Meijendelseweg 30 Wassenaar

Meijendelseweg 30, 2243 GN Wassenaar

342 m² Bouwjaar 1951 10 kamers 4 slaapkamers Label F

Meijendelseweg 30 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 342 m², een perceel van 1660 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
342 m²
Perceeloppervlakte
1660 m²
Inhoud
1060 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Meijendelseweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meijendelseweg 30

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Locatie van Meijendelseweg 30

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Meijendelseweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Meijendelseweg 30?

De prijsindicatie voor Meijendelseweg 30 ligt rond €2.060.000 tot €2.310.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €6.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meijendelseweg 30 zich tot de wijk De Kieviet?

Meijendelseweg 30 is een woonhuis van 342 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meijendelseweg 30?

Meijendelseweg 30 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meijendelseweg 30 vergeleken met de buurt?

Meijendelseweg 30 heeft 342 m² woonoppervlakte en 1060 m³ inhoud. Het perceel is 1660 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meijendelseweg 30 en wat betekent dat?

Meijendelseweg 30 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Meijendelseweg 30?

Meijendelseweg 30 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Meijendelseweg 30 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.