Streetview Konijnenlaan 37 Wassenaar

Konijnenlaan 37, 2243 EN Wassenaar

300 m² Bouwjaar 1978 9 kamers 5 slaapkamers Label B

Konijnenlaan 37 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1450 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
1450 m²
Inhoud
970 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Konijnenlaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Konijnenlaan 37

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Locatie van Konijnenlaan 37

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Konijnenlaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Konijnenlaan 37?

De prijsindicatie voor Konijnenlaan 37 ligt rond €1.435.000 tot €1.685.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €7.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Konijnenlaan 37 zich tot de wijk De Kieviet?

Konijnenlaan 37 is een woonhuis van 300 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Konijnenlaan 37?

Konijnenlaan 37 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Konijnenlaan 37 vergeleken met de buurt?

Konijnenlaan 37 heeft 300 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 1450 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Konijnenlaan 37 en wat betekent dat?

Konijnenlaan 37 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Konijnenlaan 37?

Konijnenlaan 37 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Konijnenlaan 37 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.