Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 1534 m²
- Inhoud
- 1282 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Konijnenlaan 27 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m², een perceel van 1534 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Konijnenlaan 27 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Konijnenlaan 27 A ligt rond €1.805.000 tot €2.055.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €7.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKonijnenlaan 27 A is een woonhuis van 269 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².
Konijnenlaan 27 A is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Konijnenlaan 27 A heeft 269 m² woonoppervlakte en 1282 m³ inhoud. Het perceel is 1534 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Konijnenlaan 27 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Konijnenlaan 27 A heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Konijnenlaan 27 A in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Konijnenlaan 27 A: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.