Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 761 m²
- Perceeloppervlakte
- 5153 m²
Konijnenlaan 9 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 761 m² en een perceel van 5153 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Konijnenlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €2.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKonijnenlaan 9 is een woonhuis van 761 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².
Konijnenlaan 9 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Konijnenlaan 9 heeft 761 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5153 m². In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Konijnenlaan 9 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Konijnenlaan 9: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Kieviet: restaurant (1.9 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Konijnenlaan 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kieviet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.