Streetview Konijnenlaan 25 Wassenaar

Konijnenlaan 25, 2243 EM Wassenaar

355 m² Bouwjaar 1915 Label D

Konijnenlaan 25 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 355 m² en een perceel van 1964 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
355 m²
Perceeloppervlakte
1964 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Konijnenlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Konijnenlaan 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.08
CO₂-emissie
46963.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Locatie van Konijnenlaan 25

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Konijnenlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Konijnenlaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €5.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Konijnenlaan 25 zich tot de wijk De Kieviet?

Konijnenlaan 25 is een woonhuis van 355 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Konijnenlaan 25?

Konijnenlaan 25 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Konijnenlaan 25 vergeleken met de buurt?

Konijnenlaan 25 heeft 355 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1964 m². In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Konijnenlaan 25 en wat betekent dat?

Konijnenlaan 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46963.18 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Konijnenlaan 25 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Konijnenlaan 25: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.