Bouwgrond Groot Haesebroekseweg 6 Wassenaar

Groot Haesebroekseweg 6, 2243 EA Wassenaar

380 m² Bouwjaar 2018 Label UNKNOWN

Groot Haesebroekseweg 6 is een bouwgrond in Wassenaar, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 380 m² en een perceel van 9300 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
380 m²
Perceeloppervlakte
9300 m²
Indicatie vraagprijs
€3.880.000 tot €4.130.000
Ligging
Beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Groot Haesebroekseweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groot Haesebroekseweg 6

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groot Haesebroekseweg 6

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Groot Haesebroekseweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Groot Haesebroekseweg 6?

De prijsindicatie voor Groot Haesebroekseweg 6 ligt rond €3.880.000 tot €4.130.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €3.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groot Haesebroekseweg 6 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Groot Haesebroekseweg 6 is een bouwgrond van 380 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groot Haesebroekseweg 6?

Groot Haesebroekseweg 6 is een bouwgrond in Drie Papegaaien, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groot Haesebroekseweg 6 vergeleken met de buurt?

Groot Haesebroekseweg 6 heeft 380 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9300 m². In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groot Haesebroekseweg 6 en wat betekent dat?

Groot Haesebroekseweg 6 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Vanuit Groot Haesebroekseweg 6 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groot Haesebroekseweg 6: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.