Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 144 m²
Stoeplaan 9 F36 is een appartement in Wassenaar, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stoeplaan 9 F36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €8.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStoeplaan 9 F36 is een appartement van 144 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Stoeplaan 9 F36 is een appartement in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Stoeplaan 9 F36 heeft 144 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Stoeplaan 9 F36 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stoeplaan 9 F36: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Nieuw-Wassenaar: restaurant (1.6 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Stoeplaan 9 F36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Wassenaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.