Streetview Stoeplaan 9 F34 Wassenaar

Stoeplaan 9 F34, 2243 CV Wassenaar

230 m² Label A

Stoeplaan 9 F34 is een woonhuis in Wassenaar. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Stoeplaan 9 F34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stoeplaan 9 F34

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Locatie van Stoeplaan 9 F34

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Stoeplaan 9 F34

Wat is de geschatte woningwaarde van Stoeplaan 9 F34?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €5.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stoeplaan 9 F34 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Stoeplaan 9 F34 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Hoe groot is Stoeplaan 9 F34 vergeleken met de buurt?

Stoeplaan 9 F34 heeft 230 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stoeplaan 9 F34 en wat betekent dat?

Stoeplaan 9 F34 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Wassenaar?

Vanuit Stoeplaan 9 F34 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Wassenaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stoeplaan 9 F34: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuw-Wassenaar?

Recreatie nabij Nieuw-Wassenaar: restaurant (1.6 km), cafe (4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Stoeplaan 9 F34?

Een woningrapport voor Stoeplaan 9 F34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Wassenaar. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.