Streetview Rijksstraatweg 462 Wassenaar

Rijksstraatweg 462, 2243 CH Wassenaar

282 m² Bouwjaar 1912 Label G

Rijksstraatweg 462 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 890 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
282 m²
Perceeloppervlakte
890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 462

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 462

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 462

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 462

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 462?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 462 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €4.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 462 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Rijksstraatweg 462 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 462?

Rijksstraatweg 462 is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 462 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 462 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 890 m². In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 462 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 462 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Vanuit Rijksstraatweg 462 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.