Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Inhoud
- 522 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Van Ommerenlaan 42 is een appartement in Wassenaar, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Ommerenlaan 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €6.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Ommerenlaan 42 is een appartement van 183 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².
Van Ommerenlaan 42 is een appartement in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Ommerenlaan 42 heeft 183 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Ommerenlaan 42 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Van Ommerenlaan 42 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Van Ommerenlaan 42 in Oud-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Ommerenlaan 42: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.9 km.