Penthouse Van Ommerenlaan 22 Wassenaar

Van Ommerenlaan 22, 2243 CE Wassenaar

264 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Van Ommerenlaan 22 is een penthouse in Wassenaar, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
264 m²
Inhoud
836 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.230.000 tot €1.480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan park, aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Ommerenlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Ommerenlaan 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Wassenaar

745 Inwoners
380 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€1.166.000 Gem. woningwaarde Oud-Wassenaar
53% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Ommerenlaan 22

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Van Ommerenlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Ommerenlaan 22?

De prijsindicatie voor Van Ommerenlaan 22 ligt rond €1.230.000 tot €1.480.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €4.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Ommerenlaan 22 zich tot de wijk Oud-Wassenaar?

Van Ommerenlaan 22 is een penthouse van 264 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Ommerenlaan 22?

Van Ommerenlaan 22 is een penthouse in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Ommerenlaan 22 vergeleken met de buurt?

Van Ommerenlaan 22 heeft 264 m² woonoppervlakte en 836 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 66 m² per kamer. In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Ommerenlaan 22 en wat betekent dat?

Van Ommerenlaan 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Ommerenlaan 22?

Van Ommerenlaan 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Wassenaar?

De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?

Vanuit Van Ommerenlaan 22 in Oud-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.