Beneden + bovenwoning Laan de Goede Herder 7 Wassenaar

Laan de Goede Herder 7, 2243 BZ Wassenaar

116 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Laan de Goede Herder 7 is een beneden + bovenwoning in Wassenaar, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Laan de Goede Herder 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan de Goede Herder 7

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Wassenaar

745 Inwoners
380 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€1.166.000 Gem. woningwaarde Oud-Wassenaar
53% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan de Goede Herder 7

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Laan de Goede Herder 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan de Goede Herder 7?

De prijsindicatie voor Laan de Goede Herder 7 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €10.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan de Goede Herder 7 zich tot de wijk Oud-Wassenaar?

Laan de Goede Herder 7 is een beneden + bovenwoning van 116 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan de Goede Herder 7?

Laan de Goede Herder 7 is een beneden + bovenwoning in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan de Goede Herder 7 vergeleken met de buurt?

Laan de Goede Herder 7 heeft 116 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan de Goede Herder 7 en wat betekent dat?

Laan de Goede Herder 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-02-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan de Goede Herder 7?

Laan de Goede Herder 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Wassenaar?

De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?