Streetview Oud Wassenaarseweg 25 Wassenaar

Oud Wassenaarseweg 25, 2243 BT Wassenaar

260 m² Bouwjaar 1926 8 kamers 5 slaapkamers Label F

Oud Wassenaarseweg 25 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 1160 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
1160 m²
Inhoud
1200 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oud Wassenaarseweg 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oud Wassenaarseweg 25

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Wassenaar

745 Inwoners
380 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€1.166.000 Gem. woningwaarde Oud-Wassenaar
53% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Locatie van Oud Wassenaarseweg 25

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Oud Wassenaarseweg 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Oud Wassenaarseweg 25?

De prijsindicatie voor Oud Wassenaarseweg 25 ligt rond €1.755.000 tot €2.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €4.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oud Wassenaarseweg 25 zich tot de wijk Oud-Wassenaar?

Oud Wassenaarseweg 25 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oud Wassenaarseweg 25?

Oud Wassenaarseweg 25 is een woonhuis in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oud Wassenaarseweg 25 vergeleken met de buurt?

Oud Wassenaarseweg 25 heeft 260 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 1160 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oud Wassenaarseweg 25 en wat betekent dat?

Oud Wassenaarseweg 25 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oud Wassenaarseweg 25?

Oud Wassenaarseweg 25 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Wassenaar?

De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?

Vanuit Oud Wassenaarseweg 25 in Oud-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.