Streetview Lindelaan 8 Wassenaar

Lindelaan 8, 2243 BS Wassenaar

146 m² Bouwjaar 1912 Label F

Lindelaan 8 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 990 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
990 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Lindelaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindelaan 8

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
245.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Wassenaar

745 Inwoners
380 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€1.166.000 Gem. woningwaarde Oud-Wassenaar
53% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Locatie van Lindelaan 8

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Lindelaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindelaan 8?

De prijsindicatie voor Lindelaan 8 ligt rond €1.110.000 tot €1.360.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €7.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindelaan 8 zich tot de wijk Oud-Wassenaar?

Lindelaan 8 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindelaan 8?

Lindelaan 8 is een woonhuis in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lindelaan 8 vergeleken met de buurt?

Lindelaan 8 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 990 m². In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindelaan 8 en wat betekent dat?

Lindelaan 8 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.9 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Wassenaar?

De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?

Vanuit Lindelaan 8 in Oud-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindelaan 8: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.9 km.