Streetview Schouwweg 84 Wassenaar

Schouwweg 84, 2243 BM Wassenaar

555 m² Bouwjaar 1977 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Schouwweg 84 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 555 m², een perceel van 4559 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
555 m²
Perceeloppervlakte
4559 m²
Inhoud
2500 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schouwweg 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schouwweg 84

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.51
CO₂-emissie
24918.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Wassenaar

745 Inwoners
380 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€1.166.000 Gem. woningwaarde Oud-Wassenaar
53% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Locatie van Schouwweg 84

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Schouwweg 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Schouwweg 84?

De prijsindicatie voor Schouwweg 84 ligt rond €2.565.000 tot €2.815.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Wassenaar is €1.166.000. Dat komt neer op circa €2.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schouwweg 84 zich tot de wijk Oud-Wassenaar?

Schouwweg 84 is een woonhuis van 555 m² in de wijk Oud-Wassenaar. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schouwweg 84?

Schouwweg 84 is een woonhuis in Oud-Wassenaar, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schouwweg 84 vergeleken met de buurt?

Schouwweg 84 heeft 555 m² woonoppervlakte en 2500 m³ inhoud. Het perceel is 4559 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 69 m² per kamer. In Oud-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schouwweg 84 en wat betekent dat?

Schouwweg 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 24918.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schouwweg 84?

Schouwweg 84 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Wassenaar?

De wijk Oud-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.166.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Wassenaar?

Vanuit Schouwweg 84 in Oud-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.