Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 3
Landgoed Backershagen 13 is een appartement in Wassenaar, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landgoed Backershagen 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Landgoed Backershagen 13 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €7.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandgoed Backershagen 13 is een appartement van 150 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².
Landgoed Backershagen 13 is een appartement in Drie Papegaaien, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Landgoed Backershagen 13 heeft 150 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landgoed Backershagen 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Landgoed Backershagen 13 heeft 3 kamers.
De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Landgoed Backershagen 13 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landgoed Backershagen 13: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.