Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 1104 m²
Koekoekslaan 5 B is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 1104 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koekoekslaan 5 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €12.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoekoekslaan 5 B is een woonhuis van 171 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².
Koekoekslaan 5 B is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Koekoekslaan 5 B heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1104 m². In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koekoekslaan 5 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koekoekslaan 5 B in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koekoekslaan 5 B: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Kieviet: restaurant (1.9 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Koekoekslaan 5 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kieviet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.