Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 448 m²
- Perceeloppervlakte
- 3810 m²
Koekoekslaan 11 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 448 m² en een perceel van 3810 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koekoekslaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Koekoekslaan 11 ligt rond €1.870.000 tot €2.120.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €4.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoekoekslaan 11 is een woonhuis van 448 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².
Koekoekslaan 11 is een woonhuis in De Kieviet, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koekoekslaan 11 heeft 448 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3810 m². In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koekoekslaan 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-02-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 22768.04 kg/jaar.
De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koekoekslaan 11 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koekoekslaan 11: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.