Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 1463 m²
- Inhoud
- 1270 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Rust en Vreugdlaan 10 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1463 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rust en Vreugdlaan 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €4.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRust en Vreugdlaan 10 A is een woonhuis van 290 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².
Rust en Vreugdlaan 10 A is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rust en Vreugdlaan 10 A heeft 290 m² woonoppervlakte en 1270 m³ inhoud. Het perceel is 1463 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rust en Vreugdlaan 10 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Rust en Vreugdlaan 10 A heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rust en Vreugdlaan 10 A in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rust en Vreugdlaan 10 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.