2-onder-1-kapwoning Schout bij Nacht Doormanlaan 31 Wassenaar

Schout bij Nacht Doormanlaan 31, 2243 AJ Wassenaar

214 m² Bouwjaar 1956 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Wassenaar, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 897 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
897 m²
Inhoud
815 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.660.000 tot €1.910.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schout bij Nacht Doormanlaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout bij Nacht Doormanlaan 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schout bij Nacht Doormanlaan 31

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Schout bij Nacht Doormanlaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout bij Nacht Doormanlaan 31?

De prijsindicatie voor Schout bij Nacht Doormanlaan 31 ligt rond €1.660.000 tot €1.910.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €5.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout bij Nacht Doormanlaan 31 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning van 214 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout bij Nacht Doormanlaan 31?

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Drie Papegaaien, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schout bij Nacht Doormanlaan 31 vergeleken met de buurt?

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 heeft 214 m² woonoppervlakte en 815 m³ inhoud. Het perceel is 897 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout bij Nacht Doormanlaan 31 en wat betekent dat?

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout bij Nacht Doormanlaan 31?

Schout bij Nacht Doormanlaan 31 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.