Streetview Backershagenlaan 58 Wassenaar

Backershagenlaan 58, 2243 AE Wassenaar

261 m² Bouwjaar 1916 8 kamers Label E

Backershagenlaan 58 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m², een perceel van 1615 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
261 m²
Perceeloppervlakte
1615 m²
Inhoud
1010 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Backershagenlaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Backershagenlaan 58

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.31
CO₂-emissie
17741.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Locatie van Backershagenlaan 58

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Backershagenlaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Backershagenlaan 58?

De prijsindicatie voor Backershagenlaan 58 ligt rond €1.665.000 tot €1.915.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €4.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Backershagenlaan 58 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Backershagenlaan 58 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Backershagenlaan 58?

Backershagenlaan 58 is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Backershagenlaan 58 vergeleken met de buurt?

Backershagenlaan 58 heeft 261 m² woonoppervlakte en 1010 m³ inhoud. Het perceel is 1615 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Backershagenlaan 58 en wat betekent dat?

Backershagenlaan 58 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-09-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 17741.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Backershagenlaan 58?

Backershagenlaan 58 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Vanuit Backershagenlaan 58 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.