2-onder-1-kapwoning Backershagenlaan 40 Wassenaar

Backershagenlaan 40, 2243 AD Wassenaar

225 m² Bouwjaar 1951 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Backershagenlaan 40 is een 2-onder-1-kapwoning in Wassenaar, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 610 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
610 m²
Inhoud
618 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.490.000 tot €1.740.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Backershagenlaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Backershagenlaan 40

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Backershagenlaan 40

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Backershagenlaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Backershagenlaan 40?

De prijsindicatie voor Backershagenlaan 40 ligt rond €1.490.000 tot €1.740.000. De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €5.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Backershagenlaan 40 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Backershagenlaan 40 is een 2-onder-1-kapwoning van 225 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Backershagenlaan 40?

Backershagenlaan 40 is een 2-onder-1-kapwoning in Drie Papegaaien, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Backershagenlaan 40 vergeleken met de buurt?

Backershagenlaan 40 heeft 225 m² woonoppervlakte en 618 m³ inhoud. Het perceel is 610 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Backershagenlaan 40 en wat betekent dat?

Backershagenlaan 40 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Backershagenlaan 40?

Backershagenlaan 40 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Vanuit Backershagenlaan 40 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.