Streetview Backershagenlaan 34 Wassenaar

Backershagenlaan 34, 2243 AD Wassenaar

248 m² Bouwjaar 1938 Label F

Backershagenlaan 34 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 1053 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
1053 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Backershagenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Backershagenlaan 34

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

900 Inwoners
380 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€1.198.000 Gem. woningwaarde Drie Papegaaien
76% Koopwoningen
784 Inwoners per km²

Locatie van Backershagenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Backershagenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Backershagenlaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €4.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Backershagenlaan 34 zich tot de wijk Drie Papegaaien?

Backershagenlaan 34 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Backershagenlaan 34?

Backershagenlaan 34 is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Backershagenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Backershagenlaan 34 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1053 m². In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Backershagenlaan 34 en wat betekent dat?

Backershagenlaan 34 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-02-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Drie Papegaaien?

De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?

Vanuit Backershagenlaan 34 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Drie Papegaaien?