Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 734 m²
- Inhoud
- 620 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Backershagenlaan 10 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 734 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Backershagenlaan 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €6.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBackershagenlaan 10 A is een woonhuis van 175 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².
Backershagenlaan 10 A is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Backershagenlaan 10 A heeft 175 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 734 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Backershagenlaan 10 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Backershagenlaan 10 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Backershagenlaan 10 A in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Backershagenlaan 10 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.