Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Inhoud
- 441 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Hugo de Grootstraat 45 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootstraat 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Hugo de Grootstraat 45 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in De Deijl is €694.000. Dat komt neer op circa €5.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHugo de Grootstraat 45 is een woonhuis van 125 m² in de wijk De Deijl. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.186 inwoners per km².
Hugo de Grootstraat 45 is een woonhuis in De Deijl, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hugo de Grootstraat 45 heeft 125 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Deijl ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hugo de Grootstraat 45 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-06-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hugo de Grootstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Deijl in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hugo de Grootstraat 45 in De Deijl bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hugo de Grootstraat 45: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.