Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Inhoud
- 710 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Van Boetzelaerlaan 12 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 204 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €967.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Boetzelaerlaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Van Boetzelaerlaan 12 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag is €967.000. Dat komt neer op circa €4.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Boetzelaerlaan 12 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Van Boetzelaerlaan 12 is een woonhuis in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Boetzelaerlaan 12 heeft 214 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag ligt de gemiddelde woningwaarde op €967.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Boetzelaerlaan 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-01-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 9543.38 kg/jaar.
Van Boetzelaerlaan 12 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €967.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Van Boetzelaerlaan 12 in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.