Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Pastoor Buyslaan 32 Wassenaar

Pastoor Buyslaan 32, 2242 RL Wassenaar

173 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Pastoor Buyslaan 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Wassenaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
173 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Buyslaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Buyslaan 32

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

2775 Inwoners
1385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1488 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Dorp Wassenaar
50% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Buyslaan 32

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Pastoor Buyslaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Buyslaan 32?

De prijsindicatie voor Pastoor Buyslaan 32 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €2.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Buyslaan 32 zich tot de wijk Dorp Wassenaar?

Pastoor Buyslaan 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 173 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Buyslaan 32?

Pastoor Buyslaan 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pastoor Buyslaan 32 vergeleken met de buurt?

Pastoor Buyslaan 32 heeft 173 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Buyslaan 32 en wat betekent dat?

Pastoor Buyslaan 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Buyslaan 32?

Pastoor Buyslaan 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Wassenaar?

De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Wassenaar?