Streetview Baronielaan 17 Wassenaar

Baronielaan 17, 2242 RA Wassenaar

187 m² Bouwjaar 1980 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Baronielaan 17 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 164 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronielaan 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

2775 Inwoners
1385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1488 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Dorp Wassenaar
50% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Locatie van Baronielaan 17

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Baronielaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 17?

De prijsindicatie voor Baronielaan 17 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €2.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 17 zich tot de wijk Dorp Wassenaar?

Baronielaan 17 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 17?

Baronielaan 17 is een woonhuis in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Baronielaan 17 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 17 heeft 187 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronielaan 17 en wat betekent dat?

Baronielaan 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronielaan 17?

Baronielaan 17 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Wassenaar?

De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Wassenaar?

Vanuit Baronielaan 17 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.